Žiedadulkės 120 gr Padidinti

2022m pavasarį surinktos žiedadulkės 120 gr

Nauja prekė

Bičių surinktos, pievų ir miško žiedų žiedadulkės

Smulkiau

25 Prekės

4,00 € su PVM

Apie prekę

Bičių žiedadulkės – stebuklingos dulkės tiek mažam, tiek dideliam! Itin kvapnios, saldžios it maži saldainiukai žiedadulkės ne tik pasaldins gyvenimą, tačiau ir suteiks jėgų bei pagerins darbingumą, nuotaiką, bendrą savijautą tiek jaunam, tiek vyresniam.

Žiedadulkes bitės surenka skrajodamos nuo vieno augalo prie kito ir rinkdamos nektarą. Kadangi bitės kūnelis itin plaukuotas – mažos dalelytės prikimba prie jų ir taip formuojasi maži rutuliukai ant bitės kojų. Dalį žiedadulkių ji palieka augaluose ir juos apdulkina bei pagerina derlių, o dalį parsineša į savo namus – avilin, kur bitės jas naudoja maistui.

Žiedadulkės gali padėti:

  • padidinti ištvermę, gyvybingumą, darbingumą;
  • sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje;
  • pagerinti apetitą ir virškinimo organų veiklą;
  • sustiprinti imunitetą;
  • padidinti hemoglobino ir eritrocitų kiekį kraujyje;
  • sumažinti slogias nuotaikas, gydyti depresiją, neurozes.

Vartojimas. Suaugusiam žmogui rekomenduojama vartoti apie 20 g (valgomąjį šaukštą) žiedadulkių per dieną. Vaikams reikėtų suvartoti tiek gramų, kiek jiems yra metų.

Laikymas. Tam, kad žiedadulkės nesukibtų ir išlaikytų savo skonį, aromatą bei konsistenciją rekomenduojame laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Žiedadulkės – maži stebuklingi rutuliukai, kuriuos ragaudami nuolatos gyvensite vasariškesnėmis nuotaikomis ir mėgausitės pievų ir žiedynų aromatais.