Bičių duonelė

Prekės kodas: 4779057930443

Būklė: Nauja prekė

Bičių duona yra gausus maistinių medžiagų šaltinis. Tai - baltymai, angliavandeniai, vitaminai (B grupės vitaminai) ir mineralai (geležis, cinkas).

Grynasis svoris 120 g.

Šiuo metu prekės neturime

5,00 € su PVM

Apie prekę

  • Bičių duonelė stiprina imuninę sistemą:

     Dėl turimų vitaminų, mineralų ir bioaktyviųjų medžiagų bičių duona gali padėti stiprinti imuninę sistemą ir pagerinti organizmo atsparumą ligoms.
  • Skatina virškinimą:

     Bičių duona gali būti naudinga virškinimui, nes ji yra lengvai virškinama ir turi fermentų, kurie padeda virškinti maistą.

Sudedamosios dalys:

Bičių duonelėje yra daug vitaminų: C, B grupės, E, H, P, pantoteinės, folinės rūgščių. Bičių duonelėje yra geležies, fosforo, kobalto ir kt. Bičių duonelėje yra fermentų, organinių rūgščių, pigmentų. Bičių duonelė vertinga tuo, kad joje yra 20 skirtingų amino rūgščių, kurių organizmas nesintetina, o turi gauti su maistu.

Kaip ir kada vartoti bičių duonelę?

Bičių duonelės rekomenduojame profilaktiškai vartoti po 10–15 g per dieną (pirmoje dienos pusėje po valgio). Pavartojus vieną mėnesį, daryti savaitės pertrauką.
Ją galima čiulpti arba ištirpinti šiltame vandenyje. Duonelę rekomenduojama suvalgyti neskubant, ilgiau palaikyti burnoje. Ją galima maišyti su medumi.

Laikymo sąlygos:

Rekomenduojama laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje vietoje sandarioje taroje.

120 g. EAN 4779057930443

120 g. EAN 4779057930443

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: