Bičių surinktos žiedadulkės

Prekės kodas: 4779057930450

Būklė: Nauja prekė

Bičių surinktos žiedadulkės – stebuklingos dulkės tiek mažam, tiek dideliam! Itin kvapnios, saldžios it maži saldainiukai žiedadulkės ne tik pasaldins gyvenimą, tačiau ir suteiks jėgų bei pagerins darbingumą, nuotaiką, bendrą savijautą tiek jaunam, tiek vyresniam.

Grynasis svoris 120 g.

25 Prekės

4,00 € su PVM

Apie prekę

  • Tai natūralus maisto papildas: 

    Bičių surinktos žiedadulkės yra turtingas maisto šaltinis, kuris gali būti naudingas žmonėms, siekiant gauti papildomų baltymų, vitaminų, mineralų ir amino rūgščių.
  • Imuniteto stiprinimas:

     Žiedadulkės praturtintos bioaktyviosiomis medžiagomis, kurios gali padėti stiprinti imuninę sistemą ir pagerinti organizmo atsparumą ligoms.
  • Tai Energijos šaltinis tiesiai iš gamtos:

     Dėl savo sudėties ir maistinių medžiagų bičių surinktos žiedadulkės gali padėti palaikyti energijos lygį ir sumažinti nuovargį.

Sudedamosios dalys:

Bičių surinktos žiedadulkėse daugiau kaip 250 sudėtinių dalių: baltymai, aminorūgštys, lipidai, vitaminai, fermentai, fitohormonai, organinės rūgštys, pigmentai ir kt. Jose yra vitamino C ir rutino, taip pat randama ir kitų vitaminų: B1, B2, B6, B12, PP, E, biotino bei folio rūgšties

Kaip ir kada vartoti žiedadulkes?

Žiedadulkes rekomenduojama vartoti vieną ar du mėnesius (darant savaitės pertrauką), patartina pirmoje dienos pusėje. Suaugusiajam – apie 20 g per dieną (valgomąjį šaukštą), vaikui - tiek gramų žiedadulkių, kiek jam metų.  

Laikymo sąlygos:

Rekomenduojama laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje vietoje sandarioje taroje.

120 g. EAN 4779057930450

120 g. EAN 4779057930450

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: