Sumažinta kaina!
Žiedadulkės 120 gr

Žiedadulkės 120 gr, 20 gr

Būklė: Nauja prekė

Bičių surinktos žiedadulkėse daugiau kaip 250 sudėtinių dalių: baltymai , aminorūgštys, lipidai, vitaminai, fermentai, fitohormonai, organinės rūgštys, pigmentai ir kt. Jose yra vitamino C ir rutino, taip pat randama ir kitų vitaminų: B1, B2, B6, B12, PP, E, biotino bei folio rūgšties. 

Surinkta 2023 metų vasarą.

Galite pasirinkti 120 gr arba 20 gr.

185 Prekės

4,00 € su PVM

-20%

5,00 € su PVM

Apie prekę

Bičių žiedadulkės – stebuklingos dulkės tiek mažam, tiek dideliam! Itin kvapnios, saldžios it maži saldainiukai žiedadulkės ne tik pasaldins gyvenimą, tačiau ir suteiks jėgų bei pagerins darbingumą, nuotaiką, bendrą savijautą tiek jaunam, tiek vyresniam.

Žiedadulkes bitės surenka skrajodamos nuo vieno augalo prie kito ir rinkdamos nektarą. Kadangi bitės kūnelis itin plaukuotas – mažos dalelytės prikimba prie jų ir taip formuojasi maži rutuliukai ant bitės kojų. Dalį žiedadulkių ji palieka augaluose ir juos apdulkina bei pagerina derlių, o dalį parsineša į savo namus – avilin, kur bitės jas naudoja maistui.

Žiedadulkės gali padėti:

  • padidinti ištvermę, gyvybingumą, darbingumą;
  • sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje;
  • pagerinti apetitą ir virškinimo organų veiklą;
  • sustiprinti imunitetą;
  • padidinti hemoglobino ir eritrocitų kiekį kraujyje;
  • sumažinti slogias nuotaikas, gydyti depresiją, neurozes.

Vartojimas. Suaugusiam žmogui rekomenduojama vartoti apie 20 g (valgomąjį šaukštą) žiedadulkių per dieną. Vaikams reikėtų suvartoti tiek gramų, kiek jiems yra metų.

Laikymas. Tam, kad žiedadulkės nesukibtų ir išlaikytų savo skonį, aromatą bei konsistenciją rekomenduojame laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Žiedadulkės – maži stebuklingi rutuliukai, kuriuos ragaudami nuolatos gyvensite vasariškesnėmis nuotaikomis ir mėgausitės pievų ir žiedynų aromatais.